info@ccc.od.ua

м. Одеса, вул. М. Боровського, 31 Б

Проектування

Забезпечення якісної схоронності зерна та продуктів його переробки - завдання, що має велике значення у всіх країнах світу.

Одним з основних шляхів вирішення даної задачі є будівництво нових і реконструкція діючих зерносховищ з урахуванням досягнень науки і техніки в області зберігання зерна. Зерносховища повинні бути спроектовані з використанням новітніх технологій, оснащені сучасним високоефективним обладнанням, мати високий ступінь механізації та автоматизації виробничих процесів. До речі, ми ми також проводимо металоконструкції для зерносховища Місткість зерносховища повинна відповідати потреби місцевості, господарства, в яких передбачається його будівництво. Нарешті, проектування, будівництво, реконструкція зерносховищ повинні вестися з мінімальною затратою коштів, а їх експлуатація - забезпечити найкоротші терміни окупності капітальних вкладень.

Грамотний вибір підрядника для проектування і побудови зернового комплексу - це одне з ключових рішень.

Адже проектування зернового складу, елеватора або підприємства, яке здійснює переробку та зберігання зерна, вимагає певних знань специфіки даної галузі, які дозволять вибрати найкращий підхід для проекту і врахувати необхідні деталі технологічного процесу організації. ТОВ & ??quot; ССС & quot; виконує і контролює весь цикл проектних робіт, а також погоджує із замовниками необхідні завдання для кожного окремого комплексу. Досвід і професіоналізм наших фахівців примножити кошти замовників і економить їх час. Основа наших розробок - це передові досягнення, а також досвід вітчизняних та провідних світових підприємств у сфері транспортування, зберігання і доробки зерна.