info@ccc.od.ua

м. Одеса, вул. М. Боровського, 31 Б

Компанія SYMAGA, Іспанія

 

Компанія SYMAGA була созданав 1985 групою фахівців, як підприємство, основною діяльністю якого є виготовлення ємностей для зберігання зерна та обладнання для скотарства. У ті роки, в порівнянні з нинішньою ситуацією, обьем виробництва був значно обмежений. Наприклад, у той час для виробництва одного фермерського силосу потрібно було 5 днів, а роботи велися практично вручну. Сьогодні за один день підприємство випускає 100 силосів, а у власності компанії повністю автоматизована станочная база, що дозволяє виготовляти високоякісну продукцію за оптимальними цінами.

У перші роки свого існування SYMAGA продавала продукцію тільки в Іспанії, а з 1988 року почала працювати і з іншими країнами (спочатку з Європою і Латинською Америкою, а потім і по всьому світу). Завдяки тому, що SYMAGA розташовується в центрі найобширнішою виноградно-вінодельской області Іспанії, в 1999 році підприємство приступило до розвитку своєї сільськогосподарської лінійки виробництва, почавши випускати опори і техніку для віноградства. Враховуючи широкий асортимент продукції, що випускається, в 2002 році SYMAGA прийняла рішення виділити 4 окремі, але взаємопов'язані між собою лінії виробництва: Symasil , Symagan , Symagri і Symaind . Це дозволяє клієнтам легше визначитися у виборі продукту і вибрати цікаву для них область виробництва.

В даний час SYMAGA розміщується на земельній ділянці площею 300 000 м 2 і розташовує критими приміщеннями площею 30 000м 2 для виробництва та складування продукції . SYMAGA здатна переробляти до 50 000 тонн сталі на рік, а продукція компанії експортується в більш ніж 30 країн світу.

 

Напрямки діяльності компанії SYMAGA

 

1. Symasil займається виробництвом ємностей (силосів і силосів-хоперів) для зберігання зерна і муки, місткість яких варіюється від 30 до 12 000 тонн. Symaga почала свою діяльність з цього напрямку і з плином часу стала лідером світового рівня з виробництва металевих ємностей, для зберігання зернових і олійних культур. Якість продукції гарантує більш ніж 20-річний досвід роботи в цій сфері промисловості. Використання у виробництві передових технологій разом з досвідом робітників технічного відділу компанії дозволяє в найкоротші терміни надавати комплексні рішення для зберігання зернових. Проведення контролю якості використовуваного для виробництва матеріалу, починаючи з одержуваного сировини і протягом усіх фаз виробництва, дозволяє гарантувати якість всіх робіт.

2. Symagan займається виробництвом, продажем, встановленням та монтажем обладнання для тваринництва та птахівництва. Повністю обладнані виробничі приміщення до послуг клієнтів компанії, якими б не були їхні потреби. Враховуючи зростаючу необхідність тваринників відповідати новим європейським нормативам щодо створення сприятливих умов для тварин, Symagan допомагає тваринникам модернізувати старі установки. Також пропонуються рішення для нових об'єктів з розведення свиней, птахів, великої та дрібної рогатої худоби та інших типів тваринницьких споруд.

3. Symagri займається виробництвом продукції для землеробства, спеціалізується на опорах для виноградарства, резервуарах для води і т.д. Всю продукцію фірма випускає з урахуванням потреб клієнтів. Вона розробляється відділом досліджень, розвитку та інновацій, потім проходить контроль в технічному відділі і після цього виготовляється з високоякісних матеріалів. Вся продукція проходить контроль якості і повинна витримати випробування на міцність і стійкість до корозії.

3. Symaind займається виробництвом, продажем і монтажомм металевих профілів різного типу , кромкогибочні елементів і спеціальних деталей. Компанія має одним з найсучасніших в Європі сталеперерабативающіх заводів. Станочная база дозволяє переробляти сталь для будь-яких потреб клієнтів. Поздовжня і поперечна різка, гнуття балок і листового металу, пробивка, складування, лазерна обробка, обточування і інжектірованіе пластика - ось невеликий перелік тих робіт які може здійснювати наша сучасна машинна техніка.

 

Цінності компанії Symaga

 

Лідерсство: щоденна робота SYMAGA спрямована на підтримку лідируючого положення в галузі.

Сталий розвиток: діяльність SYMAGA орієнтована на створення великої транснаціональної компанії, орієнтованої на культуру росту і реінвестування.

Дослідження, розвиток та інновації (R + D + I): SYMAGA відрізняється прагненням до досліджень, розвитку та інновацій, що відбивається в щорічних великих інвестиціях в ці напрямки.

Якість: SYMAGA завжди гарантує якість своєї продукції, що підтверджується отриманим міжнародним сертифікатом UNE-EN-ISO 9001: 2008.

Гарантія: використання високоякісної сировини разом з сучасним процесом виробництва позвволяет пропонувати більш тривалу гарантію на всю продукцію.

Досвід: більш ніж 25-річний досвід роботи в цій галузі промисловості.

Відносини з клієнтами та постачальниками: серйозність, прозорість, ефективність і результативність управління є цінностями, які SYMAGA намагається передати своїм клієнтам і постачальникам.

Віддані своїй справі проффесіонали: співробітники SYMAGA - це висококваліфіковані фахівці, що характеризуються високою працездатністю, мотивуванням і зобов'язаннями, які вони беруть на себе відносно компанії.